Floral skirt..

21:45


Witajcie kochani!

Dzisiaj przybywam do Was z dosyć zaległym wpisem, niemniej jednak wiem, że o takowy prosiłyście kiedy tylko wrzuciłam zdjęcie na FB (Klik). Nie będzie to typowy wpis ze zdjęciami w "plenerze", natomiast ze zdjęciami typu selfie, zresztą wpasujących się do napisu na bluzce. :D

Z racji, że mamy ósmego marca, a co za tym idzie: Dzień kobiet, chciałabym życzyć każdej z Was przede wszystkim dużo, dużo uśmiechu. Aby gościł on na Waszych twarzach mimo przeciwności losu, bo przecież uśmiechając się, świat staje się piękniejszy, my również. Życzę tego, byście nigdy nie zapominały o tym, ile jesteście warte. Byście nie traciły czasu na mężczyzn, co do których nie macie pewności, że tej nocy śpią samotnie.. Byście otaczały się życzliwymi, szczeremi ludźmi, a nie takimi, którzy by nie przeskoczyli dla nas kałuży, podczas gdy my byśmy przepłynęły dla nich ocean.. Czym byłby świat bez nas, kobiet? :) Byłby niesamowicie smutny.. 


    Spódniczka - TUTAJ! || Bluzka - SinSay || Botki - Biedronka   "Ko­bieta ma ty­le siły, że zadzi­wia mężczyzn. Dźwi­ga ciężary lo­su, roz­wiązu­je prob­le­my, jest pełna miłości, ra­dości i mądrości. Uśmie­cha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cie­szy i śmieje gdy się boi. Jej miłość jest niekon­tro­lowa­na. Je­dyna niesłuszna w niej rzecz to to, że często za­pomi­na ile jest war­ta."


You Might Also Like

14 komentarze

 1. Świetnie wyglądasz, pasuje Ci ten motyw :)
  Pozdrawiam serdecznie, MÓJ BLOG/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie urządzone mieszkanko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie pasuje do Ciebie taki styl, wyglądasz pięknie :)
  PS. Zazdroszczę włosów :D :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna stylizacja, strasznie mi się podoba to połączenie.
  Może wzajemna obserwacja? Napisz u mnie.
  http://alia-natalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wdzięczna ta spódniczka :D A Ty prezentujesz się w tej stylizacji bardzo dziewczęco i świeżo ;) Od razu przywołałaś wiosnę tym strojem ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. mam identyczny tshirt!:D
  pasuje ci ten styl;D

  OdpowiedzUsuń

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.