Szukasz idealnego prezentu dla swojej mamy? Brakuje Ci pomysłów? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy listę 7 prezentów do 50 złotych dla mamy. Sprawdź nasze propozycje.

Znalezienie idealnego prezentu dla mamy to niełatwe zadanie. Podarunek powinien być wyjątkowy. Powinien pokazywać jej jak wspaniałą i niepowtarzalną jest kobietą. Tylko co w przypadku, kiedy nasz budżet jest dość ograniczony? Czy da się przygotować wspaniały prezent dla mamy za mniej niż 50 złotych? Oczywiście! Najlepszy prezent to ten od serca! Wcale nie trzeba wydawać fortuny, żeby przygotować wyjątkowy upominek dla swojej rodzicielki. Za niewielkie pieniądze również da się stworzyć coś niepowtarzalnego, co wywoła uśmiech na twarzy mamy.

7 pomysłów na prezent do 50 złotych dla mamy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy – najlepsze prezenty to te od serca. Warto poświęcić trochę czasu i zaangażowania, żeby stworzyć coś wyjątkowego. Twoja mama z pewnością doceni wysiłek, który włożyłeś w przygotowanie upominku. I to będzie dla niej najlepsze uczucie pod słońcem!

1. Ramka ze wspólnym zdjęciem

Naszą pierwszą propozycją jest ramka z Waszym wspólnym zdjęciem. Wystarczy, że wybierzesz jedną z Waszych ulubionych fotografii, wywołasz ją i oprawisz w ozdobną ramkę. Świetne ramki znajdziesz w sklepach z produktami i akcesoriami do domu oraz w internecie. Prezent zapakuj w ozdobny papier i dołącz do niego bukiet ulubionych kwiatów Twojej mamy.

2. Album ze zdjęciami

Jeśli chcesz podarować mamie więcej niż tylko jedno zdjęcie, przygotuj cały album! Wybierz dowolne zdjęcia w różnych etapów Waszego życia i opatrz je stosownymi opisami. Mogą to być jakieś wyjątkowe sentencje, złote myśli, czy też ciekawe anegdotki o każdym zdjęciu. Świetnym pomysłem jest także dopisanie pod każdym zdjęciem powodów, dla których kochasz swoją mamę. Taki prezent z pewnością sprawi, że poczuje się wyjątkowo.

3. Box niespodzianka

prezent dla mamy, co kupić mamie, prezent do 50 złotych, kreatywny prezent, kreatywne prezent, pomysł na prezent dla mamy, prezenty, prezent dla kobiet
fot. unsplash.com

Kolejnym pomysłem na prezent dla mamy jest box niespodzianka. Wybierz ozdobne pudełko i umieść w nim dowolne przedmioty, które kojarzą Ci się z Twoją rodzicielką. Może być to na przykład świeca zapachowa, kubek i kilka saszetek ulubionej herbaty Twojej mamy albo cokolwiek innego. Box niespodzianka to najlepszy sposób na to, żeby puścić wodze fantazji i przygotować naprawdę niepowtarzalny prezent. Pamiętaj, żeby do pudełka włożyć ozdobną kartkę z życzeniami od serca!

4. Książka z dedykacją

Twoja mama jest miłośniczką literatury i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania chociaż kilku stron książki? Zatem obdaruj ją nową pozycją z jej ulubionego gatunku. Na pierwszej stronie książki umieść dedykację. Napisz coś od serca. Złóż wyjątkowe życzenia. Spraw, żeby Twoja mama się uśmiechnęła.

5. Smaczny deser, który sam zrobisz

Własnoręcznie przygotowany deser to jeden z lepszych pomysłów na prezent dla mamy. Składniki na ciasto, babeczki czy ciasteczka z pewnością będą kosztować Cię mniej niż 50 złotych. Jedyne, czego potrzebujesz, to trochę czasu i zaangażowania. Nawet jeśli nie jesteś wybitnym cukiernikiem, to warto się postarać. Twoja mama z pewnością to doceni.

6. Wspólna kolacja

prezent dla mamy, co kupić mamie, prezent do 50 złotych, kreatywny prezent, kreatywne prezent, pomysł na prezent dla mamy, prezenty, prezent dla kobiet
fot. unsplash.com

Jeśli deser to dla Ciebie za mało, możesz przygotować wyśmienitą kolację – z deserem! Zaproś mamę na „randkę”. Zjedzcie wspólny posiłek, porozmawiacie i spędzicie miło czas. Podarowanie mamie siebie, swojego czasu to wspaniały prezent.

7. Wspólny wieczór

Naszą ostatnią, ale nie mniej ciekawą, propozycją jest wspólne spędzenie wieczoru. Maseczki, ciepłe kakao z bitą śmietaną i piankami, pachnące świeczki rozstawione po całym pokoju, smakowite przekąski i dobry film – taki wieczór z dzieckiem to marzenie niejednej mamy. Możecie także pograć w planszówki lub zrobić inną rzecz, na którą zawsze brakuje Wam czasu. Masz ogromne pole do popisu.

Wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, żeby przygotować dla swojej mamy niepowtarzalny upominek. Twój czas i zaangażowanie są dużo cenniejsze niż najdroższe prezenty! Wykaż odrobinę kreatywności. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here